Turniej Wrocławskiego Krasnala

Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Gekona na Turnieju Wrocławskiego Krasnala. Cała szóstka zasłużyła na oklaski.

W grupie do lat 12 Kuba Opałka z 4 punktami zajął 8. miejsce na 21 zawodników i mocno zbliżył się do III kategorii. W grupie do lat 8 zaszalał Rysio Bochenek, zajmując drugie miejsce! Ustąpił jedynie wicemistrzyni Polski do lat 8 Madzi Pawickiej. Rewelacyjnie zagrała Milenka Lemiowska, która z 4 punktami zdobyła 6. miejsce i IV kategorię. Adaś Chudy zajął 12. miejsce i zdobył V, a Mateusz Rząsa 14. i zdobył kategorię IV! Absolutny debiutant Kuba Olejniczak z 2,5 p. zakończył turniej na 22. miejscu. Startowało 32 graczy.

Wszyscy mają prawo być zadowoleni. Nawet ściskana z lewej i prawej Milenka Lemiowska.